Zelná 559/14, 460 01
Liberec

777 770 065
info@totalsrot.cz

Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 17:00

Kovové palety a boxy

                                                                                            

VÝKUP KOVOVÝCH PALET A BOXŮ LIBEREC

Přebytečné nebo poškozené kovové palety a boxy zbytečně zabírají místo ve vašem skladu nebo firemním areálu či garáži. Stále z nich však můžete mít užitek! Kontaktujte naši společnost Totalšrot v Liberci, která se specializuje na prodej a výkup kovových palet a boxů. Vykupujeme použité kovové palety a boxy. Působíme v celém libereckém kraji. Vaše palety a boxy vám můžeme vyměnit za funkční a opravené, nebo od vás nepotřebné a poškozené kovové palety a boxy vykoupíme. Nemáte-li možnost přivézt zboží k nám do areálu v Liberci, zavolejte či napište – přepravu kovových palet a boxů rádi zajistíme.

                                                                                            

Šetřete životní prostředí i peněženku

Výkup použitých kovových palet a boxů je přínosem pro životní prostředí. Díky tomu není zapotřebí vyrábět stále nové palety či boxy, stačí ty staré opravit a mohou dále sloužit jak v přepravě tak i skladování zboží. Jestliže vám ve firmě překážejí nefunkční, nepotřebné či poškozené kovové palety a boxy, neváhejte a nabídněte je k odkupu naší společnosti Totalšrot. Zboží oceníme podle jeho stavu a ihned je od vás koupíme, nebo vám je vyměníme.

Proč odvézt staré palety a boxy právě do firmy Totalšrot?

  • staré a poškozené palety vám již nebudou překážet
  • zpeněžíte nepotřebné nebo poničené palety
  • poškozené palety vám můžeme vyměnit za opravené, funkční
  • šetříme vaši peněženku i životní prostředí
  • máme dlouholeté zkušenosti v oboru a individuální přístup

Totalšrot: specialista na kovové palety a boxy

Nabídněte nám vaše nevyužité nebo poškozené kovové palety a boxy. Cenu stanovíme podle míry poškození a jejich množství. Zavolejte nám či si napište o podrobnější informace. Po domluvě zajistíme přepravu do naší provozovny v Liberci. Zaručujeme rychlé a solidní jednání, stejně tak jako nejlepší ceny v regionu. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Použité kovové palety a boxy – výkup

Kovové palety a boxy také vykupujeme. Přivezte je k nám do Liberce nebo nás kontaktujte a my si pro ně sami přijedeme. Nabízíme velmi výhodné ceny a individuální přístup k zákazníkovi. U nás je každá nabídka spolupráce vítána a ceněna.
Vyzkoušejte naše ochotné a vstřícné jednání při výkupu kovových palet a boxů a jistě budete spokojeni. Vykoupíme jakékoli množství zboží od malého množství až po kamionové odběry. Dojednanou cenu za palety a boxy vyplatíme v hotovosti. Určitě budete spokojeni!

                                                                                            

PRODEJ KOVOVÝCH PALET A BOXŮ LIBEREC

Sháníte kovové přepravní palety a boxy? Kontaktujte Totalšrot s.r.o., který se výkupem a prodejem kovových palet a boxů dlouhodobě zabývá. Za velmi výhodné ceny vám nabízíme kvalitní a použité palety a boxy, které poslouží stejně tak dobře jako ty nové. Velkou předností je jejich o poznání nižší cena a šetrný přístup k přírodě. Obrátit se na nás můžete i v případě, potřebujete-li vyměnit poničené palety či boxy za nepoškozené. V nabídce mám širokou škálu kovových palet a boxů za ty nejlepší možné ceny, které pravidelně aktualizujeme.

                                                                                            

Kovové palety a boxy - prodej

  • koupě použitých palet a boxů
  • poslouží stejně dobře jako nové, jsou nesrovnatelně levnější a uchráníte tím životní prostředí
  • výměna vašich poškozených kovových palet a boxů za nepoškozené
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Trend dneška – kovové palety a boxy

Firma Totalšrot se specializuje na přepravní kovové palety a boxy, které jsou velice praktickou a nezbytnou součástí přepravy materiálů i zboží. Kvalitní palety a boxy se používají v mnoha průmyslových odvětvích a oblastech. Jsou vhodné pro přepravu či uskladnění širokého sortimentu zboží ve stavebním, hutním, automobilovém, potravinářském nebo dřevařském průmyslu. Splňují všechny nároky na vysokou kvalitu a současně jsou cenově přijatelné! Kovové palety a boxy vám nabízíme za nejnižší ceny v Liberecekém kraji.

Nakupujte u nás

Upřednostňujeme individuální a vstřícné jednání, dodržování předem smluvených termínů je u nás samozřejmostí. Menším i větším firmám nabízíme dlouhodobou spolupráci podle zákazníkových požadavků s možností individuálních cen v případě dlouhodobé spolupráce. V případě jakýchkoliv dotazů samozřejmě poskytneme veškeré potřebné informace. 

Použité kovové palety a boxy – levně, ale na úrovni

Kovové palety a boxy od firmy Totalšrot šetří životní prostředí i vaše peníze
Nenechte se odradit názorem, že levné zboží musí být nekvalitní. U použitých kovových palet a boxů to není pravdou. Repasovaná paleta či box, revidovaná a opravená naší firmou vyhovuje všem požadovaným normám a splňuje všechny požadavky na konstrukční, technickou a bezpečnostní způsobilost. Zaručeně nechybí žádná část. Má předepsanou hmotnost i předepsanou nosnost. Paleta je čistá, konzistentní, nevykazuje sebemenší známky narušení.

Výhodné ceny

Naše ceny vychází z nejlepších možných průměrů cen v dostupném okolí, pravidelně ceny aktualizujeme k oboustranné spokojenosti.

Šíře služeb

Spektrum našich služeb obsahuje různé činnosti, ovšem všechny se vyznačují individuálním přístupem a stoprocentním nasazením ke spokojenosti našich zákazníků. 

Dostupnost

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, stačí napsat nebo zavolat.

Individuální přístup

Každému zákazníkovi jsme schopni ušít nabídku na míru jeho požadavkům, přesvědčte se!

Kovové palety a boxy od vás vykoupíme na naší pobočce v ulici Zelná 559 v Liberci- Růžodol I nebo po předchozí domluvě kdekoliv po Liberci a blízkém okolí, vaše palety a boxy před vámi pečlivě roztřídíme a vyplatíme v hotovosti hned na místě. Garantujeme nejlepší ceny v širokém okolí.

Potřebujete poradit?

Napište nám své jméno a e-mail níže společně se svým dotazem, který vás zajímá nebo nám zavolejte na +420 777 770 065.
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vypočet ceny pronájmu kontejneru

Pojďme na to!

Vyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme zpět do 24
hodin na dokončení objednávky a pak můžete začít!