Zelná 559/14, 460 01
Liberec

777 770 065
info@totalsrot.cz

Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 17:00

Sběrna druhotných surovin Liberec

Sběrna druhotných surovin Totalšrot s.r.o. je ryze česká společnost. Již od samého začátku se zaměřujeme na výkup a likvidaci druhotných surovin a plně vychází vstříc požadavkům trhu i zákazníků. Nabízíme nejvyšší možné výkupní ceny v Liberci společně s odborně zaškoleným a vstřícným personálem.

Vykupujeme kovošrot, železný šrot, papír (noviny, časopisy a letáky) ,barevné kovy (hliník, měď, mosaz, olovo, zinek, bronz, nerez, nikl), autobaterie, plasty a kabely. Díky flexibilní otevírací době a vynikající dopravní přístupnosti pro vás nebude problém přijet.

Vykupované suroviny Liberec

Železný odpad

Vykupujeme kovošrot, železný odpad, plechy, trubkovinu, litinu a další kovový odpad.

Barevné kovy

Vykupujeme měď, mosaz, bronz, hliník, nerez a olovo, nikl a další barevné kovy.

Kabely a elektromotory

Vykupujeme kabely jak měděné, tak hliníkové a to bez koncovek (zástrček, konektorů, apod.) a elektromotory.

Papír

Vykupujeme staré noviny, časopisy, letáky, kancelářský papír, lepenku i krabice.

Autobaterie

Vykupujeme autobaterie a gelové baterie ve velkém mnoství i jednotlivě.

Proč přijet právě k nám?

Jsme profesionálové ve svém oboru s dlouholetou praxí a lidským přístupem

Spoustě lidem se na půdách, ve sklepech, garážích či zahradách válí kupy starého haraburdí. Pokud se jedná o kovy, autobaterie, papír či plasty, neváhejte a využijte naši sběrnu surovin. Jsme tu pro všechny, kteří se chtějí zbavit právě tohoto odpadu. Každý den hlídáme ceny na trhu a podle toho aktualizujeme náš ceník, abychom Vám nabízely ty nejvyšší ceny v Liberci. Můžete si být jisti, že jste si pro výkup vašeho odpadu zvolili správně. Výkup přispívá k ochraně životního prostředí. Přírodě trvá dlouhá léta, než se s odpadem popere. Nám to zabere jen krátkou chvíli. Pomozte přírodě s recyklací i vy. Při výkupu surovin je samozřejmostí přesné vážení.

Našich služeb mohou využít firmy, živnostníci i jednotlivci. Provozujeme kovošrot a sběrné suroviny v Liberci. Výkupu druhotných surovin se věnujeme více jak 10 let. Během té doby jsme získali mnoho stálých zákazníků, díky kterým jsme mohli zrecyklovat tisíce tun papíru, železa, barevných kovů a mnoha dalších surovin. Díky jejich spolupráci pomáháme chránit životní prostředí, proto se vám snažíme nabízet ty nejlepší ceny a motivovat vás ke třídění odpadu.

Vážíme si životního prostředí a naše služby nabízíme v souladu s přísnými ekologickými předpisy. Ne proto, že bychom museli, ale proto, že chceme. Jsme rádi, že můžeme svou trochou přispět k jeho ochraně. V naší sběrně druhotných surovin rádi vykoupíme váš odpad, který následně zpracujeme tím nejvhodnějším způsobem tak, aby mohl sloužit dále. Žádná jeho část nepřijde na zmar.

Zakládáme si na slušném chování a poctivosti, což se nám vrací v podobě stálých zákazníků. Neustále hlídáme ceny výkupu, což šetří váš čas. Vykupujeme noviny, letáky, časopisy, železo, plechy, barevné kovy (měď, hliník, mosaz, nerez, olovo) a autobaterií a to na obou našich pobočkách.

Zákaznici o nás říkají

Na základě 138 hodnocení.
Jana Vašátková Kentošová
Jana Vašátková Kentošová
28. Duben, 2022.
Ověřená
Využila jsem při recyklaci autobaterie. Rychlé tel. info, při příjezdu se mi hned věnovali, baterie vyložili, zvážili, proplatili. Skvělé služby i komunikace.
Pavel Kotek
Pavel Kotek
12. Duben, 2022.
Ověřená
Předchozí kladné recenze musím po včerejší návštěvě jen potvrdit. Jednání,ochota, ceny- Za mě 1*****.Jako bonus cenné rady pro "příště".Dobrý team!!
Michal Mikeš
Michal Mikeš
20. Březen, 2022.
Ověřená
Výkup kovů za rozumné ceny, peníze na účet dorazili ten samý den. Berou také autobaterie a palety.
Michal Sandner
Michal Sandner
21. Říjen, 2021.
Ověřená
Vysoké výkupní ceny všech kovů, ochotný personál, přivezou, odvezou, zaplatí, zařídí. Váží si stálých zákazníků.

Potřebujete poradit?

Napište nám své jméno a e-mail níže společně se svým dotazem, který vás zajímá nebo nám zavolejte na +420 777 770 065.
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vypočet ceny pronájmu kontejneru

Pojďme na to!

Vyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme zpět do 24
hodin na dokončení objednávky a pak můžete začít!