Sběrna druhotných surovin Liberec

Sběrna druhotných surovin Totalšrot s.r.o. je ryze česká společnost. Již od samého začátku se zaměřujeme na výkup a likvidaci druhotných surovin a plně vychází vstříc požadavkům trhu i zákazníků. Nabízíme nejvyšší možné výkupní ceny v Liberci společně s odborně zaškoleným a vstřícným personálem.

Vykupujeme kovošrot, železný šrot, papír (noviny, časopisy a letáky) ,barevné kovy (hliník, měď, mosaz, olovo, zinek, bronz, nerez, nikl), autobaterie, plasty a kabely. Díky flexibilní otevírací době a vynikající dopravní přístupnosti pro vás nebude problém přijet.

nabídka služeb pro Liberec

železný odpad

Vykupujeme kovošrot, železný odpad, plechy, trubkovinu, litinu a další kovový odpad.

barevné kovy

Vykupujeme měď, mosaz, bronz, hliník, nerez a olovo, nikl a další barevné kovy.

Papír

Vykupujeme noviny, časopisy, letáky, kancelářský papír, lepenku i krabice.

Autobaterie

Vykupujeme autobaterie a gelové baterie ve velkém mnoství i jednotlivě.

Proč právě Totalšrot

Kvalitní služby

Odevzdejte svůj sběrný odpad bez dlouhého čekání a za co nejlepší možnou cenu v regionu.

nejlepší ceny

Vždy aktuální ceny dle vývoje na komoditních trzích.

široký výběr

Společnost Totalšrot, s.r.o. nabízí široké spektrum služeb od dopravy, přes sběrnu druhotných surovin až po výkup dřevěných a kovových palet.

Individuální přístup

Každý zákazník v nás získá partnera pro odkup kovového i nekovového odpadu, dorazte nebo zavolejte a my pro odpad dojedeme vlastní kontejnerovou dopravou.

Našich služeb mohou využít firmy, živnostníci i jednotlivci. Provozujeme kovošrot a sběrné suroviny v Liberci. Výkupu druhotných surovin se věnujeme více jak 10 let. Během té doby jsme získali mnoho stálých zákazníků, díky kterým jsme mohli zrecyklovat tisíce tun papíru, železa, barevných kovů a mnoha dalších surovin. Díky jejich spolupráci pomáháme chránit životní prostředí, proto se vám snažíme nabízet ty nejlepší ceny a motivovat vás ke třídění odpadu.

Vážíme si životního prostředí a naše služby nabízíme v souladu s přísnými ekologickými předpisy. Ne proto, že bychom museli, ale proto, že chceme. Jsme rádi, že můžeme svou trochou přispět k jeho ochraně. V naší sběrně druhotných surovin rádi vykoupíme váš odpad, který následně zpracujeme tím nejvhodnějším způsobem tak, aby mohl sloužit dále. Žádná jeho část nepřijde na zmar.

Zakládáme si na slušném chování a poctivosti, což se nám vrací v podobě stálých zákazníků. Neustále hlídáme ceny výkupu, což šetří váš čas. Vykupujeme noviny, letáky, časopisy, železo, plechy, barevné kovy (měď, hliník, mosaz, nerez, olovo) a autobaterií a to na obou našich pobočkách.

+420 777 770 065