Zelná 559/14, 460 01
Liberec

777 770 065
info@totalsrot.cz

Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 17:00

Skládací kovové bedny

Co jsou kovové skládací bedny?

Jedná se o kovovou bednu využívanou především z důvodu dobrého uskladnění a stohovatelnosti. Rozmanité spektrum využití- přeprava komponentů pro automobilový průmysl, přeprava elektro, hutního a jiného materiálu

Výhody skládacích beden:

 • úspora prostoru ve skladu nebo při přepravě
 • dobrá ochrana zboží před poškozením i odcizením
 • jsou vyrobené z pevného a odolného materiálu
 • široké využití – pro osobní účely i různá odvětví
 • dobrá stohovatelnost

                                                     
                                      

VÝKUP KOVOVÝCH SKLÁDACÍCH BEDEN LIBEREC

Přebytečné nebo poškozené skládací bedny zbytečně zabírají místo ve vašem skladu nebo firemním areálu či garáži. Stále z nich však můžete mít užitek! Kontaktujte naši společnost Totalšrot v Liberci, která se specializuje na prodej a výkup kovových skládacích beden. Vykupujeme použité kovové skládací bedny. Působíme v celém libereckém kraji. Vaše bedny vám můžeme vyměnit za funkční a opravené, nebo od vás nepotřebné a poškozené skládací bedny vykoupíme. Nemáte-li možnost přivézt zboží k nám do areálu v Liberci, zavolejte či napište – přepravu kovových skládacích beden rádi zajistíme.

                                                     
                                      

Šetřete životní prostředí i peněženku

Výkup použitých kovových skládacích beden je přínosem pro životní prostředí. Díky tomu není zapotřebí vyrábět stále nové bedny, stačí ty staré opravit a mohou dále sloužit jak v přepravě tak i skladování zboží. Jestliže vám ve firmě překážejí nefunkční, nepotřebné či poškozené skládací bedny, neváhejte a nabídněte je k odkupu naší společnosti Totalšrot. Zboží oceníme podle jeho stavu a ihned je od vás koupíme, nebo vám je vyměníme.

Proč odvézt staré skládací bedny právě do firmy Totalšrot?

 • staré a poškozené bedny vám již nebudou překážet
 • zpeněžíte nepotřebné nebo poničené bedny
 • poškozené bedny vám můžeme vyměnit za opravené, funkční
 • šetříme vaši peněženku i životní prostředí
 • máme dlouholeté zkušenosti v oboru a individuální přístup

Totalšrot: specialista na kovové skládací bedny

Nabídněte nám vaše nevyužité nebo poškozené skládací bedny. Cenu stanovíme podle míry poškození a jejich množství. Zavolejte nám či si napište o podrobnější informace. Po domluvě zajistíme přepravu do naší provozovny v Liberci. Zaručujeme rychlé a solidní jednání, stejně tak jako nejlepší ceny v regionu. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Použité kovové skládací bedny – výkup

Skládací bedny také vykupujeme. Přivezte je k nám do Liberce nebo nás kontaktujte a my si pro ně sami přijedeme. Nabízíme velmi výhodné ceny a individuální přístup k zákazníkovi. U nás je každá nabídka spolupráce vítána a ceněna.
Vyzkoušejte naše ochotné a vstřícné jednání při výkupu kovových skládacích beden a jistě budete spokojeni. Vykoupíme jakékoli množství zboží od malého množství až po kamionové odběry. Dojednanou cenu za bedny vyplatíme v hotovosti. Určitě budete spokojeni!

                                                     
                                      

PRODEJ KOVOVÝCH SKLÁDACÍCH BEDEN LIBEREC

Sháníte kovové skládací bedny? Kontaktujte Totalšrot s.r.o., který se výkupem a prodejem skládacích beden dlouhodobě zabývá. Za velmi výhodné ceny vám nabízíme kvalitní a použité bedny, které poslouží stejně tak dobře jako ty nové. Velkou předností je jejich o poznání nižší cena a šetrný přístup k přírodě. Obrátit se na nás můžete i v případě, potřebujete-li vyměnit poničené bedny za nepoškozené. V nabídce mám širokou škálu kovových skládacích beden za ty nejlepší možné ceny, které pravidelně aktualizujeme.

                                                     
                                      

Kovové skládací bedny - prodej

 • koupě použitých beden
 • poslouží stejně dobře jako nové, jsou nesrovnatelně levnější a uchráníte tím životní prostředí
 • výměna vašich poškozených kovových skládacích beden za nepoškozené
 • možnost dlouhodobé spolupráce

Trend dneška – kovové skládací bedny

Firma Totalšrot se specializuje na přepravní kovové skládací bedny, které jsou velice praktickou a nezbytnou součástí přepravy materiálů i zboží. Kvalitní palety a boxy se používají v mnoha průmyslových odvětvích a oblastech. Jsou vhodné pro přepravu či uskladnění širokého sortimentu zboží ve stavebním, hutním, automobilovém, potravinářském nebo dřevařském průmyslu. Splňují všechny nároky na vysokou kvalitu a současně jsou cenově přijatelné! Skládací bedny vám nabízíme za nejnižší ceny v Liberecekém kraji.

Nakupujte u nás

Upřednostňujeme individuální a vstřícné jednání, dodržování předem smluvených termínů je u nás samozřejmostí. Menším i větším firmám nabízíme dlouhodobou spolupráci podle zákazníkových požadavků s možností individuálních cen v případě dlouhodobé spolupráce. V případě jakýchkoliv dotazů samozřejmě poskytneme veškeré potřebné informace. 

Použité kovové skládací bedny – levně, ale na úrovni

Skládací bedny od firmy Totalšrot šetří životní prostředí i vaše peníze
Nenechte se odradit názorem, že levné zboží musí být nekvalitní. U použitých skládacích beden to není pravdou. Repasovaná bedna, revidovaná a opravená naší firmou, vyhovuje všem požadovaným normám a splňuje všechny požadavky na konstrukční, technickou a bezpečnostní způsobilost. Zaručeně nechybí žádná část. Má předepsanou hmotnost i předepsanou nosnost. Box je čistý, konzistentní, nevykazuje sebemenší známky narušení.

Výhodné ceny

Naše ceny vychází z nejlepších možných průměrů cen v dostupném okolí, pravidelně ceny aktualizujeme k oboustranné spokojenosti.

Šíře služeb

Spektrum našich služeb obsahuje různé činnosti, ovšem všechny se vyznačují individuálním přístupem a stoprocentním nasazením ke spokojenosti našich zákazníků. 

Dostupnost

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, stačí napsat nebo zavolat.

Individuální přístup

Každému zákazníkovi jsme schopni ušít nabídku na míru jeho požadavkům, přesvědčte se!

Kovové skládací bedny od vás vykoupíme na naší pobočce v ulici Zelná 559 v Liberci- Růžodol I nebo po předchozí domluvě kdekoliv po Liberci a blízkém okolí, vaše drátěnné boxy před vámi pečlivě roztřídíme a vyplatíme v hotovosti hned na místě. Garantujeme nejlepší ceny v širokém okolí.

Potřebujete poradit?

Napište nám své jméno a e-mail níže společně se svým dotazem, který vás zajímá nebo nám zavolejte na +420 777 770 065.
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vypočet ceny pronájmu kontejneru

Pojďme na to!

Vyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme zpět do 24
hodin na dokončení objednávky a pak můžete začít!