Zelná 559/14, 460 01
Liberec

777 770 065
info@totalsrot.cz

Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 17:00

Výkup autobaterií Liberec

SurovinaKč/Kg
Autobaterie do 500kg12,-
Autobaterie nad 500kgIndividuálně
Gelové baterie do 500kg11,-
Gelové baterie nad 500kgIndividuálně
* Uvedené ceny jsou platné k 14. 06. 2024 pro zvolenou obec Liberec. Těšíme se na vaši návštěvu.

Výkup autobaterií Liberec

Vykupujeme staré autobaterie z osobních vozidel, nákladních vozidel, vysokozdvižných vozíků a i dalších zařízení. Přijímáme všechny druhy autobaterií (olověné, gelové) a to v neomezeném množství. Podle stavu, druhu a množství kovového odpadu volíme s ohledem na životní prostředí nejvhodnější způsoby další úpravy.

Cena autobaterií

Pro výkup použitých autobaterií vám nabízíme ty nejvyšší ceny v Liberci, které pravidelně upravujeme dle aktuální situace na trhu.. Ceny materiálů použitých v autobateriích jsou totiž neustále v pohybu. U nás dostanete vždy tu nejlepší nabídku. Výkupní ceny autobaterií se kromě situace na trhu s odpadem odvíjí od jejích typu, rozměrů materiálů a chemického složení. Pro firemní zákazníky jsme schopni připravit individuální cenové podmínky včetně přistavení a odvozu kontejnerů ZDARMA.

Autobaterie a bezpečnost

Platný zákon o odpadech autobaterie řadí mezi nebezpečné odpady, které podléhají přísným výkupním a skladovým podmínkám. Tyto podmínky musí splňovat i místo zpětného odběru. Výkup autobaterií tedy není zanedbatelnou službou. Autobaterie obsahují elektrolyt, gelové náplně, louh a další nebezpečné látky, které jsou běžnou součástí autobaterií. Volně pohozené v přírodě jsou pro životní prostředí velmi nebezpečné. Proto výkup autobaterií, jejich uložení ve vhodných kontejnerech, pomáhá životnímu prostředí a nekončí na skládkách nebo v přírodě.

Jak výkup probíhá

Přijedete

Přijedete na naši pobočku v Liberci a ohlásíte se obsluze v kanceláři

Zvážíme vás

Při příjezdu vás zvážíme před vyložením vašeho nákladu

Vyložíte náklad

Váš náklad za naší asistence bezpečně složíte na určené místo

Zvážíme vás

Po složení nákladu vás opět zvážíme a určíme váhu vašich autobaterií

Doklady

Vyplníme za vás všechny potřebné dokumenty k likvidaci autobaterií

Peníze

Okamžitě dostáváte peníze za váš starý papír a odjíždíte

Proč přijet právě k nám?

Jsme profesionálové ve svém oboru s dlouholetou praxí a lidským přístupem

Na základě 138 hodnocení.
Jana Vašátková Kentošová
Jana Vašátková Kentošová
28. Duben, 2022.
Ověřená
Využila jsem při recyklaci autobaterie. Rychlé tel. info, při příjezdu se mi hned věnovali, baterie vyložili, zvážili, proplatili. Skvělé služby i komunikace.
Pavel Kotek
Pavel Kotek
12. Duben, 2022.
Ověřená
Předchozí kladné recenze musím po včerejší návštěvě jen potvrdit. Jednání,ochota, ceny- Za mě 1*****.Jako bonus cenné rady pro "příště".Dobrý team!!
Michal Mikeš
Michal Mikeš
20. Březen, 2022.
Ověřená
Výkup kovů za rozumné ceny, peníze na účet dorazili ten samý den. Berou také autobaterie a palety.
Michal Sandner
Michal Sandner
21. Říjen, 2021.
Ověřená
Vysoké výkupní ceny všech kovů, ochotný personál, přivezou, odvezou, zaplatí, zařídí. Váží si stálých zákazníků.

Nejčastější dotazy

Bezhotovostní převod: Dle zákona o odpadech je platba za kovový odpad u nás prováděna pouze převodem na bankovní účet. Kovový odpad je železo a barevné kovy jako hliník, měd, mosaz a jiné. Dále platíme převodem kabely Al a Cu. Platbu pomocí šeků České pošty neprovádíme z důvodu byrokratické složitosti a dlouhé lhůty dodání šeku do vašich schránek. Hotovostní platba: Hotovostní platba je prováděna u výkupu papíru, plastu (PET lahve), zpětného odběru Pb baterie (autobaterie) a zpětného odběru vyřazeného elektrozařízení (domácí spotřebiče a vše co je nebo bylo elektrozařízení).

Toto je poměrně problematická otázka, některé zdroje uvadějí 20.000 Kč za ostatní příjmy / kalendářní rok. Zákon nic jako daň za odpad nestanovuje. Spíš se zde rozlišuje pojem příležitostná činnost a soustavná činnost. Pokud půjdete prodat do sběrny řekněme 10 tun mědi v hodnotě cca 1 mil. korun bude se jednat o příležitostní činnost (jako např. prodej bytu 2 mil, prodej auta 500 tisic) tak žádnou daň platit nemusíte. Ovšem pokud budete vozit každý týden měď po 10 Kg a za rok to udělá 40 návštěv v hodnotě 400 tisic korun tak už si na vás finanční úřad posvítí jelikož se bude jednat o soustavou činnost a na tu už byste měli mít živnostenský list a příjem za takto prodaný odpad hlásit v daňovém přiznání.

Platba bankovním převodem z naší banky trvá cca 24 hodin někdy 48 hodin. Pokud dovezete materiál do 11:30 a budete chtít peníze ještě tentýž den lze zaslat expres platbu, která vám přijde cca do 60 min ovšem jedná se zde o bankovní poplatek 100 Kč. Platbu v hotovosti od nás dostanete ihned.

Není. Můžete k nám přijet kdykoliv během otevírací doby.

Autobaterie od vás vykoupíme na naší pobočce v ulici Zelná 559 v Liberci- Růžodol I nebo po předchozí domluvě kdekoliv po Liberci a blízkém okolí, vaše autobaterie před vámi pečlivě roztřídíme a vyplatíme v hotovosti hned na místě. Garantujeme nejlepší ceny v širokém okolí.

Potřebujete poradit?

Napište nám své jméno a e-mail níže společně se svým dotazem, který vás zajímá nebo nám zavolejte na +420 777 770 065.
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vypočet ceny pronájmu kontejneru

Pojďme na to!

Vyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme zpět do 24
hodin na dokončení objednávky a pak můžete začít!