Zelná 559/14, 460 01
Liberec

777 770 065
info@totalsrot.cz

Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 17:00

OdpadCena
Čistá suť i škvárobeton, perk, bramak, pálená taška2500,-
Netříděný odpad suť, břidlice, heraklit, sádrokarton3700,-
Spalitelný + železo bez suti a sádrokartonu1800,-
Lepenka, lino do 2 t7500,-
Eternit – nebezpečný odpad do 3 t10800,-
Biologicky rozložitelný odpad2300,-

* Uvedené ceny platné k 16. 07. 2024 pro zvolenou obec Liberec obsahuje dopravu kontejneru, odvoz a likvidaci odpadů. Zákazník má možnost mít 7 dní kontejner bezplatně na místě. Za každý další den 50 Kč. Doprava mimo Liberec 35 Kč/km + mýto v placených úsecích.

* Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 777003940, kde vám rádi vše přesně spočítáme a poradíme.

Pronájem kontejneru 12m3 Liberec

Kontejner o objemu 12m3 je vhodný především na stavební suť, beton, cihly, zeminu a kamení, asfaltové směsi, štěrk, stavební dřevo, palety, objemný odpad, koberce, linoleum či sanitu.

Cena pronájmu kontejneru

Při pronájmu 12m3 kontejneru vám nabízíme ty nejnižší možné ceny v Liberci a okolí, které pravidelně upravujeme dle aktuální situace na trhu.. Ceny likvidace odpadu jsou totiž neustále v pohybu. U nás dostanete vždy tu nejlepší nabídku. Ceny odpadů se kromě situace na trhu s odpadem odvíjí od typu materiálů a chemického složení. Pro firemní zákazníky jsme schopni připravit individuální cenové podmínky včetně přistavení a odvozu kontejnerů ZDARMA.

Pronájem kontejneru a bezpečnost

Pokud máte zájem o výkup odpadu při pronájmu kontejneru 12m3, dbejte na to, aby neobsahoval výbušné látky či vyzařující nebezpečné záření. O likvidaci odpadu vám vystavíme doklad.

Jak pronájem probíhá

Přijedeme

Kontejner vám v domluveném terminu dovezeme na zvolené místo

Naložíte odpad

Kontejner máte k dispozici po zvolenou dobu pro naložení vašeho odpadu

Odvezeme

Pro kontejner si ve zvoleném termínu přijedeme a odvezeme jej

Likvidace

Zajistíme ekologickou likvidaci odpadu dle příslušných právních norem

Doklady

Vyplníme za vás všechny potřebné dokumenty k likvidaci odpadu

Peníze

Platbu za pronájem a likvidaci odpadu provádíme hotovostně i bezhotovostně.

Proč si najmout nás?

Jsme profesionálové ve svém oboru s dlouholetou praxí a lidským přístupem

Na základě 138 hodnocení.
Jana Vašátková Kentošová
Jana Vašátková Kentošová
28. Duben, 2022.
Ověřená
Využila jsem při recyklaci autobaterie. Rychlé tel. info, při příjezdu se mi hned věnovali, baterie vyložili, zvážili, proplatili. Skvělé služby i komunikace.
Pavel Kotek
Pavel Kotek
12. Duben, 2022.
Ověřená
Předchozí kladné recenze musím po včerejší návštěvě jen potvrdit. Jednání,ochota, ceny- Za mě 1*****.Jako bonus cenné rady pro "příště".Dobrý team!!
Michal Mikeš
Michal Mikeš
20. Březen, 2022.
Ověřená
Výkup kovů za rozumné ceny, peníze na účet dorazili ten samý den. Berou také autobaterie a palety.
Michal Sandner
Michal Sandner
21. Říjen, 2021.
Ověřená
Vysoké výkupní ceny všech kovů, ochotný personál, přivezou, odvezou, zaplatí, zařídí. Váží si stálých zákazníků.

Nejčastější dotazy

Bezhotovostní převod: Dle zákona o odpadech je platba za kovový odpad u nás prováděna pouze převodem na bankovní účet. Kovový odpad je železo a barevné kovy jako hliník, měd, mosaz a jiné. Dále platíme převodem kabely Al a Cu. Platbu pomocí šeků České pošty neprovádíme z důvodu byrokratické složitosti a dlouhé lhůty dodání šeku do vašich schránek. Hotovostní platba: Hotovostní platba je prováděna u výkupu papíru, plastu (PET lahve), zpětného odběru Pb baterie (autobaterie) a zpětného odběru vyřazeného elektrozařízení (domácí spotřebiče a vše co je nebo bylo elektrozařízení).

Toto je poměrně problematická otázka, některé zdroje uvadějí 20.000 Kč za ostatní příjmy / kalendářní rok. Zákon nic jako daň za odpad nestanovuje. Spíš se zde rozlišuje pojem příležitostná činnost a soustavná činnost. Pokud půjdete prodat do sběrny řekněme 10 tun mědi v hodnotě cca 1 mil. korun bude se jednat o příležitostní činnost (jako např. prodej bytu 2 mil, prodej auta 500 tisic) tak žádnou daň platit nemusíte. Ovšem pokud budete vozit každý týden měď po 10 Kg a za rok to udělá 40 návštěv v hodnotě 400 tisic korun tak už si na vás finanční úřad posvítí jelikož se bude jednat o soustavou činnost a na tu už byste měli mít živnostenský list a příjem za takto prodaný odpad hlásit v daňovém přiznání.

Platba bankovním převodem z naší banky trvá cca 24 hodin někdy 48 hodin. Pokud dovezete materiál do 11:30 a budete chtít peníze ještě tentýž den lze zaslat expres platbu, která vám přijde cca do 60 min ovšem jedná se zde o bankovní poplatek 100 Kč.

Není. Můžete k nám přijet kdykoliv během otevírací doby.

Pronájem kontejneru 12m3 realizujeme na naší pobočce v ulici Zelná 559 v Liberci- Růžodol I nebo po předchozí domluvě kdekoliv po Liberci a blízkém okolí, váš odpad pečlivě roztřídíme a ekologicky zlikvidujeme. Garantujeme nejlepší ceny v širokém okolí.

Potřebujete poradit?

Napište nám své jméno a e-mail níže společně se svým dotazem, který vás zajímá nebo nám zavolejte na +420 777 770 065.
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vypočet ceny pronájmu kontejneru

Pojďme na to!

Vyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme zpět do 24
hodin na dokončení objednávky a pak můžete začít!