Zelná 559/14, 460 01
Liberec

777 770 065
info@totalsrot.cz

Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 17:00

Dřevěné palety

                                                                                            

VÝKUP DŘEVĚNÝCH PALET LIBEREC

Přebytečné nebo poškozené dřevěné palety zbytečně zabírají místo ve vašem skladu nebo firemním areálu či garáži. Stále z nich však můžete mít užitek! Kontaktujte naši společnost Totalšrot v Liberci, která se specializuje na prodej a výkup dřevěných palet. Vykupujeme použité dřevěné palety. Působíme v celém libereckém kraji. Vaše palety vám můžeme vyměnit za funkční a opravené, nebo od vás nepotřebné a poškozené palety vykoupíme. Nemáte-li možnost přivézt palety k nám do areálu v Liberci, zavolejte či napište – přepravu palet rádi zajistíme.

                                                                                            

Šetřete životní prostředí i peněženku

Výkup použitých dřevěných palet je přínosem pro životní prostředí. Díky tomu není zapotřebí vyrábět stále nové palety, stačí ty staré opravit a mohou dále sloužit jak v přepravě tak i skladování zboží. Jestliže vám ve firmě překážejí nefunkční, nepotřebné či poškozené europalety, neváhejte a nabídněte je k odkupu naší společnosti Totalšrot. Palety oceníme podle jejich stavu a ihned je od vás koupíme, nebo vám je vyměníme.

Proč odvézt staré palety právě do firmy Totalšrot?

  • staré a poškozené palety vám již nebudou překážet
  • zpeněžíte nepotřebné nebo poničené palety
  • poškozené palety vám můžeme vyměnit za opravené, funkční
  • šetříme vaši peněženku i životní prostředí
  • máme dlouholeté zkušenosti v oboru a individuální přístup

Totalšrot: specialista na palety

Nabídněte nám vaše nevyužité nebo poškozené dřevěné palety. Cenu stanovíme podle míry poškození a množství palet. Zavolejte nám či si napište o podrobnější informace. Po domluvě zajistíme přepravu palet do naší provozovny v Liberci. Zaručujeme rychlé a solidní jednání, stejně tak jako nejlepší ceny v regionu. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Použité dřevěné palety – výkup

Dřevěné palety také vykupujeme. Přivezte palety k nám do Liberce nebo nás kontaktujte a my si sami pro palety přijedeme. Nabízíme velmi výhodné ceny a individuální přístup k zákazníkovi. U nás je každá nabídka spolupráce vítána a ceněna.
Vyzkoušejte naše ochotné a vstřícné jednání při výkupu dřevěných palet a jistě budete spokojeni. Vykoupíme jakékoli množství palet od malého množství až po kamionové odběry. Dojednanou cenu za palety vyplatíme v hotovosti. Určitě budete spokojeni!

                                                                                            

PRODEJ DŘEVĚNÝCH PALET LIBEREC

Sháníte dřevěné přepravní palety? Kontaktujte Totalšrot s.r.o., který se výkupem a prodejem palet dlouhodobě zabývá. Za velmi výhodné ceny vám nabízíme kvalitní a použité palety, které poslouží stejně tak dobře jako palety nové. Velkou předností je jejich o poznání nižší cena a šetrný přístup k přírodě. Obrátit se na nás můžete i v případě, potřebujete-li vyměnit poničené palety za nepoškozené. V nabídce mám širokou škálu dřevěných palet za ty nejlepší možné ceny, které pravidelně aktualizujeme.

                                                                                            

Dřevěné palety - prodej

  • koupě použitých palet
  • poslouží stejně dobře jako nové, jsou nesrovnatelně levnější a uchráníte tím životní prostředí
  • výměna vašich poškozených europalet za nepoškozené
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Trend dneška – europalety

Firma Totalšrot se specializuje na přepravní dřevěné europalety, které jsou velice praktickou a nezbytnou součástí přepravy materiálů i zboží. Kvalitní EUR palety se používají v mnoha průmyslových odvětvích a oblastech. Jsou vhodné pro přepravu či uskladnění širokého sortimentu zboží ve stavebním, hutním, automobilovém, potravinářském nebo dřevařském průmyslu. Europalety splňují všechny nároky na vysokou kvalitu a současně jsou cenově přijatelné! Palety EUR vám nabízíme za nejnižší ceny v Liberecekém kraji.

Nakupujte u nás

Upřednostňujeme individuální a vstřícné jednání, dodržování předem smluvených termínů je u nás samozřejmostí. Menším i větším firmám nabízíme dlouhodobou spolupráci podle zákazníkových požadavků s možností individuálních cen v případě dlouhodobé spolupráce. V případě jakýchkoliv dotazů samozřejmě poskytneme veškeré potřebné informace. 

Použité dřevěné palety – levně, ale na úrovni

Dřevěné palety od firmy Totalšrot šetří životní prostředí i vaše peníze
Nenechte se odradit názorem, že levné zboží musí být nekvalitní. U použitých dřevěných a plastových palet EUR to není pravdou. Repasovaná europaleta revidovaná a opravená naší firmou vyhovuje všem požadovaným normám a splňuje všechny požadavky na konstrukční, technickou a bezpečnostní způsobilost. Zaručeně nechybí žádná prkna, ani spojovací špalíky, výrobek drží pevně pohromadě zásluhou předepsaného počtu správných a podle předpisu umístěných hřebíků. Má předepsanou hmotnost i předepsanou nosnost. Paleta je čistá a použité dřevo je zdravé a konzistentní, nevykazuje sebemenší známky přítomnosti hniloby ani narušení dřevokazem nebo plísní.

Výhodné ceny

Naše ceny vychází z nejlepších možných průměrů cen v dostupném okolí, pravidelně ceny aktualizujeme k oboustranné spokojenosti.

Šíře služeb

Spektrum našich služeb obsahuje různé činnosti, ovšem všechny se vyznačují individuálním přístupem a stoprocentním nasazením ke spokojenosti našich zákazníků. 

Dostupnost

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, stačí napsat nebo zavolat.

Individuální přístup

Každému zákazníkovi jsme schopni ušít nabídku na míru jeho požadavkům, přesvědčte se!

Dřevěné palety od vás vykoupíme na naší pobočce v ulici Zelná 559 v Liberci- Růžodol I nebo po předchozí domluvě kdekoliv po Liberci a blízkém okolí, vaše palety před vámi pečlivě roztřídíme a vyplatíme v hotovosti hned na místě. Garantujeme nejlepší ceny v širokém okolí.

Potřebujete poradit?

Napište nám své jméno a e-mail níže společně se svým dotazem, který vás zajímá nebo nám zavolejte na +420 777 770 065.
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vypočet ceny pronájmu kontejneru

Pojďme na to!

Vyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme zpět do 24
hodin na dokončení objednávky a pak můžete začít!