Zelná 559/14, 460 01
Liberec

777 770 065
info@totalsrot.cz

Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 17:00

Výkup barevných kovů Liberec

SUROVINAKč/Kg
Měď155-198,-
Mosaz115,-
Bronz130,-
Hliník25- 45,-
Nerez25,-
Zinek30,-
Olovo36,-
Nikldle množství

* Uvedené ceny jsou platné k 14. 06. 2024 pro zvolenou obec Jablonec nad Nisou. Osobní odběr zboží není možný, protože v obci Jablonec nad Nisou nemáme prodejní sklad. Rádi vás obsloužíme na naší pobočce v Liberci. Těšíme se na vaši návštěvu.

Výkup barevných kovů Jablonec nad Nisou

Barevné kovy jsou vyčerpatelnými zdroji surovin, jež vznikají v přírodě složitými procesy miliony let. Jejich získávání z prvotních zdrojů je velmi nákladné, při těžbě navíc dochází k velkému zatížení životního prostředí. Proto je sběr a zpracování barevných kovů pro další výrobu nanejvýš důležité a prospěšné. Pomozte přírodě s recyklací i Vy! Barevné kovy nesmí magnetovat, při obsahu železa se ceny snižují. Patří sem měděné odpady, mosazné odpady, bronzové odpady, hliníkové odpady, zinkové odpady a olovnaté odpady.

Cena barevných kovů

Ceny jednotlivých druhů jsou odvozeny z aktuálního stavu LME (Londýnská burza kovů). Pro výkup barevných kovů (mědi, mosazi, bronzu, hliníku, nerezi, zinku a olova) vám nabízíme ty nejvyšší ceny v Jablonci nad Nisou, které pravidelně upravujeme dle aktuální situace na trhu.. Ceny barevných kovů jsou totiž neustále v pohybu. U nás dostanete vždy tu nejlepší nabídku. Ceny barevných kovů se kromě situace na trhu s kovovým odpadem odvíjí od tloušťky, rozměrů materiálů a chemického složení. Pro firemní zákazníky jsme schopni připravit individuální cenové podmínky včetně přistavení a odvozu kontejnerů ZDARMA.

Barevné kovy a bezpečnost

Pokud máte zájem o výkup barevných kovů, dbejte na to, aby neobsahoval zdraví škodlivé či výbušné látky, vyzařující nebezpečné záření, předměty s uzavřenými dutinami nebo ostatní nebezpečné látky a materiály. Kovový odpad nesmí obsahovat nekovové předměty, šamot a musí být bez olejových náplní. Při manipulaci, zpracování či při úpravě by mohly ohrozit zdraví a bezpečnost lidí, životního prostředí nebo by mohly způsobit jinou škodu.

Jak výkup probíhá

Přijedete

Přijedete na naši pobočku v Liberci a ohlásíte se obsluze v kanceláři

Zvážíme vás

Při příjezdu vás zvážíme před vyložením vašeho nákladu

Vyložíte náklad

Váš náklad za naší asistence bezpečně složíte na určené místo

Zvážíme vás

Po složení nákladu vás opět zvážíme a určíme váhu vašich barevných kovů

Doklady

Vyplníme za vás všechny potřebné dokumenty k likvidaci barevných kovů

Peníze

Peníze odesíláme na vámi zvolený bankovní účet ještě v den výkupu

Proč přijet právě k nám?

Jsme profesionálové ve svém oboru s dlouholetou praxí a lidským přístupem

Na základě 138 hodnocení.
Jana Vašátková Kentošová
Jana Vašátková Kentošová
28. Duben, 2022.
Ověřená
Využila jsem při recyklaci autobaterie. Rychlé tel. info, při příjezdu se mi hned věnovali, baterie vyložili, zvážili, proplatili. Skvělé služby i komunikace.
Pavel Kotek
Pavel Kotek
12. Duben, 2022.
Ověřená
Předchozí kladné recenze musím po včerejší návštěvě jen potvrdit. Jednání,ochota, ceny- Za mě 1*****.Jako bonus cenné rady pro "příště".Dobrý team!!
Michal Mikeš
Michal Mikeš
20. Březen, 2022.
Ověřená
Výkup kovů za rozumné ceny, peníze na účet dorazili ten samý den. Berou také autobaterie a palety.
Michal Sandner
Michal Sandner
21. Říjen, 2021.
Ověřená
Vysoké výkupní ceny všech kovů, ochotný personál, přivezou, odvezou, zaplatí, zařídí. Váží si stálých zákazníků.

Nejčastější dotazy

Bezhotovostní převod: Dle zákona o odpadech je platba za kovový odpad u nás prováděna pouze převodem na bankovní účet. Kovový odpad je železo a barevné kovy jako hliník, měd, mosaz a jiné. Dále platíme převodem kabely Al a Cu. Platbu pomocí šeků České pošty neprovádíme z důvodu byrokratické složitosti a dlouhé lhůty dodání šeku do vašich schránek. Hotovostní platba: Hotovostní platba je prováděna u výkupu papíru, plastu (PET lahve), zpětného odběru Pb baterie (autobaterie) a zpětného odběru vyřazeného elektrozařízení (domácí spotřebiče a vše co je nebo bylo elektrozařízení).

Toto je poměrně problematická otázka, některé zdroje uvadějí 20.000 Kč za ostatní příjmy / kalendářní rok. Zákon nic jako daň za odpad nestanovuje. Spíš se zde rozlišuje pojem příležitostná činnost a soustavná činnost. Pokud půjdete prodat do sběrny řekněme 10 tun mědi v hodnotě cca 1 mil. korun bude se jednat o příležitostní činnost (jako např. prodej bytu 2 mil, prodej auta 500 tisic) tak žádnou daň platit nemusíte. Ovšem pokud budete vozit každý týden měď po 10 Kg a za rok to udělá 40 návštěv v hodnotě 400 tisic korun tak už si na vás finanční úřad posvítí jelikož se bude jednat o soustavou činnost a na tu už byste měli mít živnostenský list a příjem za takto prodaný odpad hlásit v daňovém přiznání.

Platba bankovním převodem z naší banky trvá cca 24 hodin někdy 48 hodin. Pokud dovezete materiál do 11:30 a budete chtít peníze ještě tentýž den lze zaslat expres platbu, která vám přijde cca do 60 min ovšem jedná se zde o bankovní poplatek 100 Kč.

Není. Můžete k nám přijet kdykoliv během otevírací doby.

Barevné kovy od vás vykoupíme na naší pobočce v ulici Zelná 559 v Liberci- Růžodol I nebo po předchozí domluvě kdekoliv po Jablonci nad Nisou a blízkém okolí, váš kovošrot před vámi pečlivě roztřídíme a vyplatíme bezhotovostně na váš účet. Garantujeme nejlepší ceny v širokém okolí.

Potřebujete poradit?

Napište nám své jméno a e-mail níže společně se svým dotazem, který vás zajímá nebo nám zavolejte na +420 777 770 065.
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vypočet ceny pronájmu kontejneru

Pojďme na to!

Vyplňte níže uvedený formulář a my se vám ozveme zpět do 24
hodin na dokončení objednávky a pak můžete začít!