výkup a prodej palet Liberec

Naše společnost Totalšrot se specializuje na výkup a prodej dřevěných, plastových a kovových palet. Vykupujeme také poškozené europalety s možností výměny vašich poškozených za námi dodané nepoškozené. Sídlíme v Liberci, po domluvě však realizujeme zakázky po celé republice. Prodáváme kvalitní a levné použité palety EUR. Pro palety si k nám můžete přijet či vám je ochotně a rádi přivezeme.

nabídka palet

Dřevěné a plastové europalety

Dřevěné palety EUR A, EUR A+, EUR B, EUR C, standardní dřevěné palety a plastové palety H1

Kovové palety, gitterboxy, Mars boxy

Gitterboxy, Mars boxy a kovové skládací boxy

Proč právě Totalšrot

Kvalitní služby

Naše společnost se výkupem a prodejem dřevěných a kovových palet zabývá řadu let a díky našim zkušenostem jsme schopni obstát v jakékoliv konkurenci.

nejlepší ceny

Naše ceny jsou pravidelně aktualizovány na základě nabídky a poptávky.

široký výběr

Ať už vám přebývají zbytečné palety nebo je naopak potřebujete, jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Individuální přístup

Společnost Totalšrot je tu pro zákazníky, ať už máte 2 nebo 200 palet, vždy se u nás setkáte s férovým přístupem a snahou o dlouhodobou spolupráci.

Palety jsou praktickou a potřebnou součástí přepravy materiálů a zboží. Kupovat stále nové a nové není ekonomické, navíc to zatěžuje životní prostředí. Proto vám firma Totalšrot nabízí výkup a prodej použitých dřevěných, plastových a kovových přepravních palet za zlomek jejich původní ceny. Naše firma sídlí v Liberci, ale po předchozí domluvě jsme schopni dovozu či sběru kdekoliv v republice. Přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb a výhodných cenách palet od nás.

+420 777 770 065