O sběrně druhotných surovin Totalšrot

Kdo Jsme.

Společnost Totalšrot, s.r.o. je zavedenou společností v oblasti libereckého kraje, která přichází s novým přístupem a možnostmi jak uspokojit široké spektrum zákazníků a jejich požadavků v oblasti výkupu druhotných surovin, v oblasti kontejnerové přepravy, vnitrostátní a mezinárodní dopravy, výkupu a prodeje dřevěných a kovových palet a gitterboxů a likvidace odpadů.

total
šrot s.r.o.

Náš tým je rodinného charakteru, který se vyznačuje naprostým nadšením pro daný úkol a díky tomu jsme schopni vytvořit individuální nabídku a přístup pro každého jednoho zákazníka, který má zájem realizovat své požadavky v co možná nejkratším čase, v rámci výkupu za co nejvyšší dostupné ceny a v rámci dopravy a kontejnerové přepravy a likvidace odpadů za co možná nejnižší náklady. Každý segment našich služeb je dlouhodobě sledován z hlediska konkurenčních cen a vždy jsme schopni ceny přizpůsobit vašim požadavkům, tak aby obě strany dosáhly kýženého výsledku. Stačí nahlédnout do nabídky služeb, kde si vyberete vámi požadovanou službu a hned se dozvíte v jaké cenové relaci se pohybujeme. 

Krédem našeho týmu je spolehlivost a tomuto podřizujeme celý náš přístup a jednání s našimi zákazníky, stačí se přesvědčit…navštivte nás na naší provozovně v Liberci, v ulici Zelná 559/14, kde jsme schopni se domluvit na vašich požadavcích a možném řešení, dále vám zde vám vykoupíme váš železný odpad, barevné kovy, papír, autobaterie, dřevěné a kovové palety a gitterboxy, kde garantujeme jedny z nejvyšších cen v širokém okolí. Pokud ovšem nejste místní, stačí zavolat na níže uvedené telefonní číslo a vše jsme schopni vyřešit i v rámci telefonního kontaktu, popřípadě si pro daný materiál dojet v rámci naší dopravy. Navštivte nás, nebo nám zavolejte a přesvědčte se sami !!!

Široká škála služeb

Výborné ceny

Individuální přístup

Náš Vozový Park...