VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ AUTODOPRAVA LIBEREC

Společnost Totalšrot, s.r.o. působí na poli automobilové nákladní dopravy a logistických služeb krátce, ovšem členové naší týmové základny mají dlouholeté zkušenosti v oblasti kamionové přepravy po celé Evropě a v rámci expresní přepravy dodávkovými vozy a osobními automobily. Jako mladá a perspektivní firma se specializujeme převážně na expresní přepravu nákladů do 5 tun v rámci vnitrostátní přepravy s přesahem za hranice České republiky. Disponujeme nákladním plachtovým automobilem značky IVECO, který lze dále rozšířit na soupravu, nákladním automobilem značky AVIA určeným ke kontejnerové přepravě materiálu. Pro ještě rychlejší vyřešení přepravy disponujeme dodávkou značky IVECO Daily Maxi. V neposlední řadě nabízíme " TOTAL" expresní přepravu osobními vozy. Jako naše přednosti považujeme rychlost, spolehlivost, flexibilitu. Samozřejmostí je také využívání systému " JUST IN TIME".

Nabídka
služeb

Nabídka služeb pro Liberec

Vnitrostátní doprava Liberec

Potřebujete přepravu v rámci České republiky? Pokud ano, tak jste zde správně. V rámci našeho vozového parku jsme schopni obstát skoro u jakéhokoliv materiálu, který potřebujete přepravit, Ať už se jedná o krabice, palety, volně ložený materiál, naše společnost je schopna danou zakázku realizovat. Neváhejte nás kontaktovat.

Mezinárodní doprava Liberec

I v této činnosti jsme tu pro Vás, standardem naší společnosti je vnitrostátní doprava a expresní doprava, nicméně rádi se vždy podíváme i za naše hranice, kontaktujte nás na email, nebo telefonicky a vždy to vymyslíme.....

Expresní přeprava Liberec

Potřebujete přepravit váš náklad rychle, bezpečně a hlavně včas.....jsme tu pro vás, ať už se jedná o přepravu Expresní nebo přepravu " JUST IN TIME", neváhejte nás kontaktovat.

nabídka vozidel

K přepravě vašeho zboží, palet či materiálu s depem v Liberci a Rumburku

Kamion


  • d-š-v: 6,95x2,48x2,7 m
  • až 17 europalet
  • 46 m3 ložné plochy
  • plachtový kamion pro snadnou nakládku

Iveco Daily maxi


  • ložná plocha 4560 mm
  • až 6 europalet
  • 15,6 m3 ložné plochy
  • až 1.200kg nákladu
Nejnižší ceny

Naše ceny vychází z nejlepších možných průměrů cen v dostupném okolí, ceny pravidelně aktualizujeme k oboustranné spokojenosti.

Šíře služeb

Spektrum našich služeb obsahuje různé činnosti, ovšem všechny se vyznačují individuálním přístupem a stoprocentním nasazením ke spokojenosti našich zákazníků. 

Dostupnost

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, stačí napsat nebo zavolat.

Individuální přístup

Každému zákazníkovi jsme schopni ušít nabídku na míru jeho požadavkům, přesvědčte se!

FAQ

Jak rychle jste schopni zareagovat na nabídku přepravy?

Rychle, jedinou proměnou zůstává, zdali máme v aktuálním čase volné vozidlo, které by vyhovovalo vašim požadavkům. Vždy stačí zavolat a dozvíte se aktuální stav naší vytíženosti.

Máte i větší auta?

Bohužel, vlastníme pouze vozy, které jsou aktuálně ke shlédnutí v našem vozovém parku, nicméně kamion jsme schopni rozšířit o vlek, tudíž není problém se po telefonické domluvě domluvit dle vašeho požadavku.

Kolik si účtujete za kilometr kamionové přepravy?

Na toto není jednoznačná odpověď, jde o druh přepravy, vzdálenost, vytížení v rámci zpoplatněných úseků atd. Stačí zavolat a sami uvidíte, že v rámci konkurence poskytujeme výborné služby za příznivé ceny.

Máte pojištěnou přepravu nákladů?

Ano, pojištění samozřejmě máme. K prohlédnutí zde – Pojištění odpovědnosti silničního dopravce.

+420 777 770 065