KONTEJNEROVÁ PŘEPRAVA LIBEREC

Naše společnost nabízí komplexní řešení dopravy. Zabýváme se vnitrostátní kontejnerovou přepravou veškerého materiálu, odvozem odpadů a sutí v oblasti Liberce a v okruhu cca 70 km, přepravou sypkých materiálů apod. V rámci vozového parku máme k dispozici kontejnerové nosiče o hmotnosti 4-5 tun naloženého materiálu a dále dodávkové vozy o hmotnosti do 2 tun. Kontejnery určené pro přepravu jsou k dispozici od nízkých (suťových) až po dvoumetrové. Ať už se jedná o komplexní dopravu s využitím uzavřeného auta v podobě Iveco Daily Maxi či o přepravu v otevřeném kontejneru s nosností cca 4-5 tuny a rozměrech 3,3x2x2 metrů, firma Totalšrot vám nabízí vždy kvalitní a spolehlivé služby za rozumnou cenu.

Nabídka
služeb

Nabídka služeb pro Liberec

Vnitrostátní doprava Liberec

Pokud hledáte včasnou a bezpečnou přepravu vašeho nákladu, tak vítejte na stránkách společnosti Totalšrot, s.r.o. V rámci našeho vozového parku jsme schopni poskytnout individuální přístup k vašim požadavkům.

Odvoz odpadů a sutí Liberec

Bouráte či likvidujete nějakou stavbu či konstrukci? Zavolejte Totalšrot a společně naplánujeme plynulý průběh odvozu a likvidace vzniklého odpadu tak, aby vám nepřekážel v další činnosti.

Přeprava sypkých materiálů Liberec

Chcete mít jistotu, že se vám stavba nezpozdí? Že materiál bude včas a bude ho dostatek za nejlepší možnou cenu? Ano, správně … volejte Totalšrot.

Pronájem přepravních kontejnerů Liberec

Mezi naše další služby patří přistavení a pronájem kontejnerů na ukládání odpadů a materiálů. Garantujeme rychlé přistavení a následně rychlé výměny dle předem sjednaných podmínek.

Nejnižší ceny

Naše ceny vychází z nejlepších možných průměrů cen v dostupném okolí. Ceny pravidelně aktualizujeme k oboustranné spokojenosti.

Šíře služeb

Spektrum našich služeb obsahuje různé činnosti, ovšem všechny se vyznačují individuálním přístupem a 100% nasazením ke spokojenosti našich zákazníků. 

Dostupnost

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, stačí napsat nebo zavolat.

Individuální přístup

Každému zákazníkovi jsme schopni ušít nabídku na míru jeho požadavkům, sami se přesvědčte.

Ceník služeb

Při dlouhodobé dohodě o spolupráci lze poskytnout individuální zákaznickou slevu.

Doprava kontejneru po Liberci

Avia do 5,3 t
Kč1200
1
000
 • Liberec, max. 1 hod a 20 km
 • Každých započatých 15min 100 Kč, každý další km za 20 Kč
Akce

Doprava kontejneru mimo Liberec

Avia do 5,3 t
20
/ km
 • + mýto v placených úsecích

Odvoz směsného odpadu

Avia do 5,3 t, Iveco Daily Maxi
1
850 / tuna
 • Běžný komunální odpad
 • Cena pro Liberec
AKce

Odvoz suti

Avia do 5,3 t
Kč600
600
/ tuna
 • Cihly, beton, kamenivo, tvárnice apod.
 • Cena pro LIberec
Akce

Pronájem kontejneru

kontejner 4m3 = cca 4t
50
/ den
 • První 4 dny zdarma
 • Každý další započatý den za uvedený poplatek

Manipulace s kontejnerem

Kontejner 4m3 = cca 4t
200
 • Přistavení a následný odvoz po naplnění kontejneru
 • Cena pro Liberec

Odvoz sádrokartonu

Avia do 5,3 t
Kč2500
2300
/ tuna
 • Sádrokarton, sádrokartonové desky
 • Cena pro LIberec
Akce

Uvedené ceny jsou bez DPH.

FAQ

JSTE SCHOPNI ZAJISTIT I PŘEPRAVU KOVOVÉHO ODPADU?

Ano, jelikož provozujeme i sběrné suroviny, zajistíme pro vás přepravu, likvidaci a nejlepší možné výkupní ceny materiálu.

JAKÝM ZPŮSOBEM U VÁS PROBÍHAJÍ PLATBY?

Co se týče odvozů odpadů a sutí, fyzickým osobám zprostředkováváme platbu v náš prospěch hotově skrze systém EET nebo platbu převodem, firmám fakturačně. V rámci odkupu materiálu skrze sběrné suroviny, tak fyzické osoby i firmy( fakturace), řešíme téhož dne skrze bankovní převod (papír a autobaterie se vyplácí hotově).

PRO PALETY SI I PŘIJEDETE?

Ano, i tuto službu poskytujeme, palety od vás po roztřízení vykoupíme dle cen z aktuálního ceníku na našich stránkách, naložíme a odvezeme, stejnou službu poskytujeme i v opačném postupu, pokud potřebujete palety do provozu nebo k osobnímu využití, stačí zavolat a daný počet kusů rádi dovezeme až k vám.

V RÁMCI VÝKOPOVÝCH PRACÍ REALIZUJETE I VĚTŠÍ ZAKÁZKY?

Momentálně ne, tuto službu pro vás teprve připravujeme, jakmile bude k dispozici veškerá technika, budeme realizovat zakázky úměrné k typu naší výkopové techniky.

PROVOZUJETE I DEMOLIČNÍ PRÁCE?

Ne, pouze doklízecí práce, ovšem jsme schopni se podílet na realizaci celé vaší demolice, v rámci našich kontaktů zajistíme firmu vhodnou pro váš požadavek, samozřejmě jsme schopni poskytnout naši službu odvozu vzniklých odpadů a sutí.

VYKOUPÍTE ODE MĚ KOVY HOTOVĚ?

Ne, veškerý kovový odpad přijatý našimi sběrnými surovinami zasíláme pouze na bankovní účet, hotově vykupujeme pouze papír a autobaterie, které odebíráme v hotovosti v rámci zpětného odběru. Podívejte se na náš ceník, kde naleznete veškeré ceny a podmínky výkupu jednotlivých surovin.

+420 777 770 065